2015


 

KONKURS NA LOGOTYP WPZM!

 

Organizatorzy konkursu na logotyp Wystawy Plastyki Zagłębia Miedziowego serdecznie dziękują wszystkim jego uczestnikom za nadesłanie swoich propozycji. Po przejrzeniu 60 projektów logotypów autorstwa 32 autorów Komisja oceniająca stwierdza, że żaden z nich nie spełnia oczekiwań organizatorów w całości, za to kilka z nich było tego blisko.

Komisja wybrała 6 projektów, które po wprowadzeniu nieznacznych korekt czy uzupełnień mogłyby spełnić oczekiwania zamawiającego. Są to projekty autorstwa: Dorota Atamanik, Marii Król, Krzysztofa Kułacza, Grzegorza Matwiejszyna, Pawła Stańczyka, Macieja Tumanowicza, Doroty Wiśniewskiej.

W związku z powyższym organizatorzy poproszą ww. autorów o wprowadzenie do swoich propozycji korekt według sugestii zamawiającego. Dopiero po tym etapie nastąpi ostateczne rozstrzygnięcie konkursu. Pozostałym autorom raz jeszcze dziękujemy za udział w konkursie.

 


Wyniki konkursu na plakat 24. Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej

GRANICE

 

Rozstrzygnięto konkurs na plakat 24. Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej „Granice”. Jury oceniło 148 prac przysłanych na konkurs przez 72 autorów z całej Polski.

Zwycięzcą konkursu został Nikodem Pręgowski. Jury postanowiło wyróżnić dodatkowo projekt Agnieszki Popek-Banach.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Już teraz zapraszamy na kolejną, przyszłoroczną edycję konkursu.

 

 

Plakat autorstwa Nikodema Pręgowskiego

 

Plakat autorstwa Agnieszki Popek-Banach

 

 


Aktualności

 

OFICJALNA STRONA LFS

 

KOLEKCJA

 

  

 


 

Aktualności